Indoor cyklistika Zlín

Telefon:
+420 738 889 197

Nejlepší pohybová aktivita je taková, která vás baví. Pro mě jsou to tyto čtyři. Nedám dopustit na indoor cyklistiku, která je příjemným zpestřením a symbolem ukončení pracovního týdne (lekce mívám v pátky večer už 8 let), na balóny, které už mě tolikrát zbavily bolesti zad vlivem vadného držení těla v době sedavého zaměstnání a samozřejmě na jógu v různých podobách, která mě udržuje v klidu a vrací nohama zpátky na zem.

Přeji vám, ať najdete pro sebe to pravé ořechové. Čekání na "až" (až zhubnu, až budu mít víc času, až nebudu tolik unavená,...) je v tuto chvíli kontraproduktivní. Začněte hned!

Kontaktní údaje

Jana Kafková
Power jóga a cvičení ve Zlíně

+420 737 88 91 97 www.janakafkova.cz


Články

Rozvrh lekcí pro školní rok 2018/2019 aktualizován

Vážení příznivci pohybu, aktuální rozvrh cvičení je k dispozici v záložce Kde a kdy cvičíme. Lekce pro veřejnost zůstávají zachovány jako v loňském roce, cvičení pro dětí - dětská jóga jsem musela z časových důvodů omezit pouze na 1 hodinu týdně, a to v neděli ve Sportcentru Maty ve Zlíně na Růmech.Hostováním na seminářích, workshopech nebo vedení ukázkových, jednorázových lekcí, se nebráním.Těším se na spolupráci s vámi.

Zobrazit více20. Srpen 2015